Вести

Погледнете што му се случи на ова момче кога неговата девојка дозна дека ја изневерувал:
Завчерашниот напад со боја врз Основниот суд Скопје 1 од страна на Шарената револуција е напад врз...
Пејачката Неда Украден вечерва го претстави својот нов спот за песната „Љубавник“ која судејќи по...
Погледнете што му се случи на ова момче кога неговата девојка дозна дека ја изневерувал:

Забава

Живот